Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/ucuz2/public_html/ayar.php(8) : eval()'d code on line 1
Elektronik Sigara - Sağlık Ürünleri
Ucuz Türkiyenin Ucuz Alış-veriş Sitesi
Sağlık Ürünleri / Elektronik Sigara
Elektronik Sigara

DUYURU !

Web sitelerinde 79 TL ve 99 TL gibi fiyatlara satılan elektronik sigaralar çin malı olup, orjinal değildir.

Ürün hemen bozulmakla birlikte, içindeki likitler sağlığa zararlıdır.

Sabit telefon numarası bulunmayan, bulunsa dahi bu fiyatlardan satış yapan yerlerden elektronik sigara ve ürünlerini temin etmeyiniz.

   

Elektronik Sigara Nedir

orjinal elektroniksigara Elektronik Sigara Nedir

Elektronik Sigara tütün ve tütün ürünlerine duyulan tiryakiliğinden kurtulmak için yapılan elektronik cihazdır.

Elektronik sigaralar çevreye ve kişilere zarar vermiyen elektronik üründür. Elektronik sigara tiryakilerin sigaraya olan isteğini gidermeye yardımcı olur.

Ülkemizde her yıl kazalardan 7 bin sigaradan ise 100 bin insan ölüyor. Sigaranın içeriğinde binlerce kanser yapıcı madde bulunmaktadır. Elektronik Sigara, sigara kullanma isteğinizi azaltarak, sigarayı bırakmanıza yardımcı olur. Red kiwi sigara buharlaşma özelliği olan bir cihazdır. Sigaranın bir ucundan hava çekildiği zaman bunu algılıyarak entegre devreye bildirmektedir. Devre ise bu kısımda atomizer kısmını devreye sokar. Bu bölümdeki wolfram ısınarak 1 mikron boyutunda buhar oluşturur. Oluşan buhar hava ile birleşerek kartuş aracılığıyla dışarı çıkarılır.

 

 

Elektronik Sigaranın Özellikleri

* Yanmaz ve tutuşturmaz. Katran, benzen, tütün vb. zehirli maddeler içermez.

* Ateşi yoktur ve yanma riskide yoktur.

* Dumana benzer buharı vardır buda sigara tadı verir.

* Çevreyle dosttur. Kirlilik yapmaz.

* Kokusu yoktur. Pasif içiciliğide olmaz bu yüzden.

* WHO tarafından önerilen “NİKOTİN YERİNE KOYMA” tedavisi yolu ile zahmetsiz ve güvenli şekilde sigaranın bırakılmasına yardımcı olur.

 

Elektronik Sigara Zararlımıdır?

Elektronik Sigara gerçek sigarada bulunan 400 çeşit zehirli ve kimyasal madde bulunmaz. İçerisinde gerçek ateş yanmadığından çevreye zararlı buhar yada koku vermez. Ayrıca bugüne kadar sağlığa zararlı olduğu ispatlanmış hiçbir somut veri bulunmamaktadır. Dolayısıyla sigara illetinden kurtulmak istiyorsanız elektronik sigara en büyük yardımcınız olacaktır.

Uyarı ve Önlemler

 

Kullanmadan önce prospektüsü dikkatlice okuyunuz. Ayrıca müşteri temsilcilerimizi 7/24 arıyarak bilgi alabilirsiniz. Ego-t c6 sadece sizin sigara bırakmanıza yardım eden bir üründür.

 

Özellikleri

*650mah Otamatik pil (ortalama 500 nefes)

*Tank sistem kartuşları (10 ml E-Likit dolum kapasitesi)

*Dolgun tat ve duman üretimi

*Şık dizayn ve pratik kullanım

*LED Işık

*Renk seçenekleri (Siyah ve Metalik Gri)

Neden Elektronik Sigara?

Sigara yüzünden milyonlarca insan ölmekte. Sigara mutsuz ve acı bir ölümün nedenidir. Elektronik Sigara sigarayı bırakmanıza yardım eder. Avrupada yoğunlukla kullanılan elektronik sigara ülkemize Almanyadan gelmektedir. Elektronik sigara sizin sigara alışkanlığınızı yok etme amacındadır. İçinize çektiğiniz yapay duman sayesinde sigaraya olan ilginizin zamanla azaldığını ve bir süre sonra yok olduğunu göreceksiniz. Sigaranın içeriğindeki binlerce zehirli maddeden biri olan katran ciğerlerinizi mahvetmektedir. Elektronik Sigaranın içeriğinde ise kesinlikle katran gibi zararlı maddeler bulunmamaktadır.

Elektronik Sigara Nasıl Çalışır?

Elektronik Sigaranın içeriğinde likit vardır. Bu likitler meyve aromalıdır ve elektronik sigara cihazınız sayesinde yapay bir buhara dönüşür. Ortasındaki düğmeye basarak çekilir ve ağza yapay bir duman gelir. Dumanı dışarı bıraktığınız zaman ise dumanın kaybolduğunu göreceksiniz. Ayrıca ortasındaki düğmedeki renk değişimi ise size şarj ömrünü belirtmektedir.

Elektronik sigara, elektronik sigaralar için kartuş dolum sıvısı, elektronik sigara likiti, elektronik sigara yedek parçaları toptan ve parakende satışı

1 Adet
139.00
2 Adet
239.00
3 Adet
339.00
Yorumlar (0) - Yorum Yaz


Yorum Yaz
İsim Soyisim      
Yorumunuz


Benzer Ürünler